תפריט סגור

OUTDOOR GAMES

משחקי ODT

כשהקיץ בעיצומו הצטיידו במשחקי חוץ מהנים

במיוחד במשחקי דשא שכל המשפחה יכולה ליהנות מהם. עם אוסף מסודר של משחקי דשא, תוכלו ליהנות מבילוי בטוח ומבודד חברתית עם חברים ומשפחה בכל הגילאים. בין אם חור תירס ובין אם קערות, אספנו עבורכם רשימה של משחקי ODT הטובים ביותר לבדר אתכם ואת האורחים שלכם. לצפייה במשחקים היכנסו לאתר של גיבושון אטרקציות.

ליקטתי אוסף של המשחקים האהובים עלי ביותר לילדים ולמבוגרים

20 משחקי חוץ למסיבת החצר האחורית שלך פורסם כשמזג האוויר נאה, מסיבות בחצר האחורית הן הדרך המושלמת לפגוש חברים ולשוחח בחוץ. אבל לעמוד בשמש ולעשות פעילויות יכול להיות משעמם לילדים במשך זמן מה, אז הנה 20 משחקי חוץ שתוכלו לקיים במסיבת החצר האחורית שלכם.

המשחק הזה הוא שהכי הגיוני כמשחק מסיבות מכיוון שזה משחק בחוץ שאתה משחק ביום אקראי. הוא קולע, זוכה בפרסים ומתאים לאווירת המסיבה. אני אוהב 25, 50 ו 100 כי אני יכול להשתמש במספרים עגולים ולברוח עם 1, 5 ו 10.

משחק הכדור משוחק על מגרש מרובע המחולק לארבעה ריבועים קטנים שמוספרים מאחד לארבעה

יש שחקן אחד בכל אחת מהקופסאות, כאשר השחקן המדורג הגבוה ביותר במקום הראשון והשחקן הנמוך ביותר במקום הרביעי. כשאתה מקפיץ כדור, שחקן אחר קופץ למגרש של הזולת והאדם השני תופס את הכדור.

המעגל מסודר בצורה כזו שכל כיסא מתמודד עם פחות שחקנים בסך הכל. כשהמוזיקה משתתקת, כל נגן מתיישב על הכיסא הבא.

זה הכי טוב לילדים כי זה דורש רק ארבעה שחקנים

ניתן לכוון את הרשת בשלושה גבהים שונים כדי להגדיר את הרף, כך שמשחק זה מתאים לילדים ולמבוגרים, מכיוון שהוא דורש מיומנות מספקת בכדי להכות את הכדור דרך הרשת. למשחק זה לוקח קצת זמן להתקין ולפרק אותו, אבל כשכל זה נגמר תוכלו להשאיר את הסט בחצר. להלן משחקים חיצוניים יצירתיים של DIY, כגון זריקת טבעות, באולינג וג'מבו של ג'נגה ויהטזי. ארבע ריבועי CrossNet הוא משחק מגרש משחקים פופולרי בו בועטים שחקנים על ארבעה שדות גיר על הקרקע. זה לוקח את המשחק הזה באוויר ברשת כדורעף דו כיוונית המסומנת בגבולות הקרקע בריבועים.

אם דבר אחד שלימדה אותנו השנה האחרונה

הוא שחופשות משפחתיות ממושכות פעילויות גיבוש למבוגרים הם מותרות נפלאות, אבל את הזיכרונות הטובים ביותר ניתן להעיר כאן בגן שלך. הימים ארוכים, האוויר חם, וכתם הדשא הרך בחצר האחורית הוא המקום היחיד ליהנות מארוחת ערב קיץ בחוץ, מסרט אולסטאר, מסך חיצוני או משחק דשא. המשחקים האלה כשלעצמם נראים כמו גרסאות ענק למשחקים ששיחקנו בילדותנו.

הם משחקים במשחקים כמו Divergent ועוד כמה ספרים כאלה

אתה לא משחק את המשחקים האלה למסיבה, הם ענקיים, אבל הם משחקים שאתה משחק בחוץ. הם משחקי חוץ מהנים שתוכלו לשחק עם המשפחה בערב משפחתי ולהזמין קבוצת ילדים ובני נוער לשחק כדי לשרוף כמה אנרגיות מטורפות.

הרעיון הכללי

הוא שאדם עושה זאת לבד, עוצם את עיניו, סופר למספר מסוים ואז מסתכל סביב כשמנסה למצוא את האחרים. זהו ספורט גדול ומגעיל, אך הבעיה ברוב משחקי החורנה היא שהם גדולים וכבדים, מה שמקשה עליהם לשחק במקום אחד. אחד המרכזים נוטה בצורה זו או אחרת כאשר התיק נוחת, מה שמקשה על החור.

אדם (או צוות אנשים המיועד לכך) ממוקם במרכז המגרש. אנשים אחרים רצים ומתחבאים בזמן שאדם אחד מכסה את עיניהם וסופר למספר מסוים. אם אחד השחקנים שלא נתפסו יצליח לבעוט בפחית, הם ישוחררו.

למשחק זריקת הטבעות במשקל 215 קילו יש 4.5 כוכבים ודירוג ממוצע של 6,000 בסקירות אמזון

עם תיק נשיאה קומפקטי, ניתן לשחק בגינה שלך או לקחת אותה לטיולי קמפינג, טיולי פארק וטיולים אחרים בחיק הטבע. סט הבוצ'ה בחצר האחורית זוכה לדירוג ממוצע של 4.8 כוכבים ולמעלה מ -3,000 ביקורות של אמזון.