תפריט סגור

משתלה בישראל

שורשים – בית של צמיחה

שנוסדה בשנת 2020, היא משתלה בעפולה לגידול צמחים המתמחה בייצור ומכירה של עציצים, שתילים וצמחים צעירים לשימוש מקצועי וחובב.
למידע נוסף בתחום של משתלה בעפולה ישראל ניתן לבדוק כאן: rootshopping.com

שורשים גם מספקת משלוחי פרחים בעפולה

הגנים היפניים שלנו משלבים את האלמנטים החיוניים של צמחים

מים וסלעים עם קווים פשוטים ונקיים כדי ליצור מפלט מבודד. הם גנים בגן האפונה שמאחורי בית הכנסת, נוטעים גנים משלהם ועוברים הרפתקאות רבות אחרות. לדברי ציפי, משפחות עם ילדים מבלות בשבתות רבות בגן.

למרות ש-Godha השיק את A Indo Israel AvocadoA בסוף 2019, הוא לא שם את ידיו על הצמחים עד הקיץ הזה. למרות ש-Godha השיק את A Indo Israel Avocado בסוף 2019, הוא לא שם את ידיו על הצמחים עד הקיץ הזה.

ראשית

בניית החממה (באמצעות טכנולוגיית השקיה בטפטוף ישראלית של נטפים) ארכה זמן רב מהצפוי, לאחר מכן נדרשו חצי שנה עד לקבלת האישורים הדרושים לייבא מאות צמחי אבוקדו עמידים בחום ממשתלת אורן בישראל. , ולבסוף הקיץ הזה הגיעו לבהופאל 1,800 שתילי אבוקדו מבוקרים בטמפרטורה המיוחלים.

במאי 2010 ביקר האפיפיור בנדיקטוס ה-16 בישראל וקק"ל מינתה את יחיאל כהן עם עץ זית ממשתלת אשתאול לשתילה בגני משכן הנשיא בירושלים

JCC Mid Westchester ו-Temple Israel Center White Plains שמחים להכריז על שותפות רב שנתית עם משתלת JCCMW הנודעת, שתגדיל את הקיבולת של תוכנית פופולרית זו באגף ICT יפהפה, מרווח ומאובזר.

ברישיון ה-DYFS (המחלקה לענייני נוער ומשפחה)

התוכנית שלנו לגיל הרך מציעה גם תוכניות לגיל הרך וגם תוכניות קיץ לילדים בגילאי 2-5. כמו כן, אנו מציעים קורסים נוספים לילדים מכיתות ג' ומעלה ומעשירים את הלמידה של ילדינו בטיולים מיוחדים במהלך השנה. התכנית שלנו נועדה לענות על הצרכים ההתפתחותיים האישיים של ילדים בסביבה חמה ומסבירת פנים.

החזון שלנו הוא להבטיח שלילדים המשרתים את משכן גן ישראל (MINS) יהיו הזדמנויות חינוך וטיפול בילדים בטוחים, מסבירי פנים ותומכים ואנו עובדים עם ההורים כדי להבין את הציפיות והצרכים שלהם.

בעתיד מתוכנן להקים מרכז הכשרת מבקרים חדש בו אנשים יוכלו להכיר את עבודת הגן באופן אישי לפני פתיחת אתר גני התקשוב ובמידת הצורך להציע סיור וירטואלי באתר וכן לארגן סיורים אישיים ב בהתאם לפרוטוקולי האבטחה של COVID-19.

הוועדה החדשה שהוקמה מנסה ללחוץ על המשרד להפוך את משתלות השתילים לחריגה מחוק העבודה והפנאי. זה ידרוש הדרכה מתמדת וסבלנות. עצים מתחילים לשאת פרי שלוש שנים לאחר השתילה באדמה. זה ידרוש הדרכה מתמדת וסבלנות.