תפריט סגור

מבנים ניידים למגורים

מכיוון שבתים ניידים בדרך כלל זולים יותר מבתים בנויים בר והם רק חצי קבועים, אם יש לך קרקע, אתה יכול למקם את הבית הנייד שם עכשיו ולהרוס אותו בעתיד (אם כי ההריסה אינה קלה כמו שזה נשמע, בהתחשב בהידראולית מערכת ואביזרים אחרים). אתה יכול לבחור את סוג בניין הדירות שאתה רוצה לבנות ולגרור אותו לקרקע. בלשונית בנייני מגורים, כל בנייני המגורים שלך יודגשו ותוכל להעביר אותם לעיר שלך. כאשר אתה מציב אזור מגורים, אתה מספק לאזרחיך את האפשרות להתחיל לבנות בתים.

בתים עירוניים ישנים יותר

שכונות היספניות ובנייני דירות אזוריים תמיד יוצגו כסטנדרט. תחזית עושר מראה כיצד מבני מגורים יתפתחו במיקומם הנוכחי. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ההבדלים בין בתים תעשייתיים, ניידים ומודולריים. בתים תעשייתיים מודרניים שונים באופן בולט מבתים ניידים שנבנו לפני 1976, הן בבנייה והן בעיצוב.

ההבדל העיקרי בין בתים טרומיים ומודולריים

הוא שבתים טרומיים נבנים בהתאם לקוד ה-HUD הלאומי ובתים מודולריים נבנים בהתאם לכל חוקי הבנייה הרלוונטיים של המדינה והמקומיים. כמו בתים טרומיים, בתים מודולריים נבנים בתוך מבני בנייה ולאחר מכן נמסרים למקום המוצא. קוד HUD, בניגוד לקודי בנייה רגילים, מחייב בניית בתים על מסגרת קבועה. זאת בניגוד למבנים תעשייתיים, שאינם מוסדרים על ידי ה-HUD.

מכולות המומרות ליחידות דיור כפופות לקודי בנייה ממלכתיים ומקומיים כגון בתים מודולריים ובתים שנבנו בשטח

לא ניתן לקבל מכולות שילוח שהוסבו כבית קוד HUD אלא אם כן הן מצוידות במסגרת קבועה ומועברות לאתר בציוד מירוץ משלהן ואינן עומדות בכל התקנים והתקנות לבית תעשייתי של HUD. היצרנים חייבים לקבל אישור מהמחלקה לפני הבנייה והמשלוח של בתי AC.

בתים ניידים ממוקמים לעתים קרובות בקהילות השכרת קרקע הידועות כחניוני קרוואנים (גם בחניונים

פארקי בית ניידים, קהילות ניידות, קהילות ניידות, קהילות בית מפעל וכו', המכונות גם בתי פארק, קראוונים, או קראוונים). מבנה שנבנה במפעל על מסגרת המקובעת דרך קבע לפני ההובלה לאתר הבנייה (בקרוואן או נגרר). משמש כדיור קבע, נופש או דיור זמני, לעתים קרובות נטוש לצמיתות או למחצה במקום אחד, אך עשוי להיות מועתק וייתכן שיידרש העתקה מעת לעת מסיבות משפטיות. הם מכונים בדרך כלל כ-Park Homes או Leisure Lodges, תלוי אם הם משווקים כבנייני דירות או כמקום מגורים שני לבית נופש. …

אולי תשמעו גם שסוג דיור זה נקרא טרומי או טרומי

סוגים נוספים של בתים שנבנו באמצעות המערכות כוללים מערכות קירות פאנלים, בתי עץ, לוחות מבניים מבודדים וצורות בידוד בטון. ישנם כמה בוני בתים מקל שיש להם תוכניות קומה סטנדרטיות ואפשרויות המאפשרות להם לבנות בתים במחירים דומים לאלו של בתים ניידים. אחד היתרונות בהצעת בתים ניידים הוא שהם לרוב האפשרות הזולה עבורכם לבנות בית בהתאמה אישית על מקלות.

הצבת ADUs ניידים על נדל"ן למגורים

היא אפילו לא החלטה טכנית מסובכת. אנשי מקצוע חכמים ומסורים המבקשים באומץ להתאים את ADU לתפיסה של דיור בר השגה, יוכלו לשרת אוכלוסייה בעלת הכנסה נמוכה הרבה יותר ביעילות ובמהירות כאשר הם פועלים לפתיחת קוד הייעוד שלהם כדי לספק פתרון שוק לבעיה. דיור בר השגה בצורת ADS נייד לנדל"ן למגורים.

עם זאת

נראה שהמכשול העיקרי להתפשטות הדיור הנייד בנכסי מגורים הוא פשוט חוסר דמיון. נראה שהאפשרות של THOW ובתים ניידים בנכסי מגורים לא משנה הרבה. העדר לכאורה של מסגרות רגולטוריות הוא ברכה מרומזת של השימוש בבתים ניידים בבנייני מגורים.

אמנם לא ניתן להסיר בקלות בתים ניידים מהקרקע לאחר הצבתם

אך הם עדיין נחשבים לרכוש אישי (אם כי במקומות רבים הבעלים של הבית הנייד וגם הקרקע למטה יכול להמיר את הבית הנייד לנדל"ן עם איזושהי פעולה בונה). … לעומת זאת, רכוש אישי הוא כל דבר שהוא מיטלטלין ואינו מסווג כמקרקעין.

הבית הטרומי (שנודע בעבר כבית נייד) בנוי לפי תקני בטיחות ובניית בתים טרומיים (קוד HUD) ויש לו תווית אישור אדומה בחלק החיצוני של כל חלק נייד

בארצות הברית, בתים ניידים מוסדרים על ידי מחלקת השיכון והפיתוח העירוני של ארצות הברית (HUD) תחת החוק הפדרלי לתקני בנייה ובטיחות בתים משנת 1974.
עבור מידע על מבנים ניידים למגורים ובניה קלה למגורים נא לבקר ב- art-building.co.il

עד 1976

בתים ניידים היו בייצור המוני בשל הביקוש לדיור נייד במחיר סביר, אבל כשזה הגיע למפרטי הבנייה, הייתה מעט מאוד שליטה. ביוני 1976 נכנסו לתוקף חוקי הבנייה של HUD, ועם זה שונה השם מבתים ניידים לבתים תעשייתיים. כתוצאה מכך, יש אנשים שעדיין משתמשים במונחים אלה לסירוגין, למרות שיש להם תקני בנייה שונים מאוד. ואחרי שקוד ה-HUD נוצר בשנות ה-70, חוק הדיור של 1980 דרש מאוחר יותר את המונח "בניין" במקום "נייד" לשימוש בכל החוקים והספרות הפדרלית שהתייחסו לבתים שנבנו לאחר 1976.

בימינו

כאשר בית שנבנה במפעל מועבר למקום אחד, הוא בדרך כלל מאוחסן שם לצמיתות והניידות של היחידות מצטמצמת מאוד. עם זאת, ניתן להעביר אותם עם דרישות לוגיסטיות וכספיות מסוימות אם הקונה רוצה לעבור יום אחד. מכיוון שבתים תעשייתיים עומדים בתקני הבטיחות והאיכות של קוד הבנייה הלאומי, בעלי בתים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם חיים בסביבה בטוחה עבור משפחותיהם.

ניתן להשתמש בפריטים שנוצרו ויוצרו על ידי המפעלים והמבנים המסחריים שלך לבנייה ולשיפור אזורי מגורים בעיר שלך. אחרי שאתה הורס בניין, אתה מאבד את הבניין הזה וכל שיפורים שהיו לך בתוכו, אם זה היה בניין מגורים.

לרוב סוגי מבני המגורים הדבר ישפיע על מראה המבנה. בתי יוקרה יודגשו בכתום, בתי פרימיום בצהוב כהה ובתים סטנדרטיים בצהוב.

כפי שצוין ב(ד) לעיל

כל חלק נייד חייב להיות מודבק לצמיתות עם תווית אישור (כמתואר להלן). תווית ההסמכה, המכונה לעתים קרובות "תווית קוד בנייה", היא אחת הדרכים הפשוטות ביותר להבדיל בין בית נייד למבנה תעשייתי. מטרת אות הבנייה החלופית (AC) היא לאפשר ליצרנים לבנות בתים תעשייתיים (ניידים) חדשניים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשות.

כחלק מהמחויבות שלנו לחדשנות בתעשיית הדיור הטרומי

קלייטון לקח חלק ביוזמה של מכון הדיור התעשייתי לבנות קטגוריה חדשה של בתים מחוץ לאתר בשם CrossMod ™ Homes. בנוסף, ישנם מספר בתים ניידים, כולל בתים ניידים שהוסבו, בתים ניידים, בתים ניידים זעירים ובתי חניה, הנעים בין 20,000 ל-80,000 דולר, שיכולים להיות בית פונקציונלי ביותר עבור אנשים רבים.