תפריט סגור

פרגולה

פרגולה היא אלמנט גינה חיצוני היוצר שביל מוצל, שביל או אזור ישיבה של עמודים או עמודים אנכיים התומכים בדרך כלל בקורות צולבות וסבכה פתוחה חזקה הנתמכת לרוב על ידי גפנים עץ. ערכת כיסוי הפטיו של פדורה היא ביתן בעל חלל פתוח המוקם בגינה האחורית כדי ליצור אזור ישיבה חיצוני מעל המטבח או הפטיו. בין אם אתה רוצה לקשט את הפטיו בחצר האחורית שלך, לשפר את מרחב ההתכנסות של הבית או המשרד שלך, או ליצור צל ליד הבריכה, ערכת ביתן יכולה לשנות את המרחב החיצוני שלך בכמה צעדים פשוטים.

ביתן

הוא דרך מצוינת להאיר את החלל החיצוני שלך וליצור צל על הפטיו או הסיפון שטוף השמש שלך. פרגולות עצמאיות, שאינן מחוברות לבית או למבנה אחר, מספקות פינת ישיבה המאפשרת מעבר רוח ושמש קלה, אך מספקות הגנה מפני אור שמש ישיר בוהק. אם כן, פרגולות מעולות לחצרות פטיו ולחצרות אחוריות מכיוון שהן מספקות הגנה מפני השמש והגשם וגם מוסיפות קצת אישיות. מבני פטיו חיצוניים עם פרגולת עץ 4, 6 או 8 עמודים יכולים לשמש כחלק המרכזי של חדר מסיבות חיצוני.

אבל החלק הכי טוב בעסק שלנו

הוא שאנחנו עוזרים לך ליצור אווירה שבה תוכל ליהנות מהחוץ שלך עם חברים ובני משפחה. בין אם אתם מחפשים גינה מוצלת לברביקיו תחתיה או מרכז מסחרי מודרני, יש לנו את מה שאתם מחפשים. אנחנו יכולים גם להכין ערכות פרגולה בהתאמה אישית בכל גודל שתצטרכו. פרגולות עץ עשויות מעץ עמיד בפני מזג אוויר כמו ארז אדום מערבי (Thuja plicata) או מהגוני בעבר (Sequoia sempervirens), הן נצבעות או צבועים, או שהן משתמשות בעץ שטופל בחומרים משמרים לשימוש חיצוני.

על ידי ביצוע השלבים הבאים במדריך שלנו לקניית ערכות פרגולה

אתה תהיה בדרך הנכונה לשנות את המרחב החיצוני שלך. עיצוב, פרטיות, צל, איכות ורב-גוניות… ה-Laguna Cabana עם מושב פטפטת הוא המבנה הבלעדי של Backyard Discoverys הכולל הכל, שנבנה תוך מחשבה על הצרכים שלך.

גגות הפרגולה שלנו יכולים להתבצע עם מספרים שונים של דקים עליונים

כדי ליצור את כמות הצל הרצויה לחדר החיצוני שלך. פרגולת ברים שלנו היא מבנה סבכה יפהפה המושלם לצביעת הגינה, הפטיו או המרפסת שלך. ניתן לסיים באמצעות תהליך הצביעה המוגן בפטנט שלנו כדי ליצור פרגולה שמתאימה בצורה חלקה לחלל המגורים החיצוני שלך. זמינים בגדלים סטנדרטיים רבים ובצורות וגדלים מותאמים אישית, ערכות פרגולה של הן עניין אדריכלי וכמות מושלמת של צל ופרטיות.

אורך הקורות יחושב על ידי מדידת כמות החלל (המרחק) שתרצו מהקיר לחלק החיצוני של עמודי הגזיבו והוספת תליה. זה הוגן לומר שפרגולה היא הדרך האלגנטית ביותר להצל על הגינה שלך. ומבנה עץ כמו ביתן יכול לספק צל נחוץ במיקום שטוף שמש.

בין אם אתה קונה ערכה ביתית בגודל מלא ובין אם אתה מכין פרגולה בהתאמה אישית עבור הנכס שלך

הפרגולה תהיה מגולפת על ידך במלואה עם חורים קדומים והוראות. תגלו שדגמים אלו מפורסמים לפעמים כ"ביתן נשלף" או "ביתן נשלף". מעוצב בסגנון מודרני עם חופה נשלפת. ביתנים יכולים לחבר ביתנים או להרחיב מדלת בניין לגינה חיצונית כמו דק או בריכה מבודדים.

מה שנקרא פעם גג מרפסת נקרא כיום לעתים קרובות פרגולה

הוא מספק הגנה על צל, גשם ורוח תוך הרחבת מרחב המחיה של הבית שלך. פרגולה אטומה למים זו קיימת בשלושה גדלים ובעלת "תקרה" עשויה פוליאסטר עמיד בפני UV, הניתן להסרה כמו תריסים אופקיים, המושלם לימים בהם השמש נכנסת ויוצאת. במקרים מסוימים, זה בסדר שהביתן דולף או בעל גגון נשלף, אך במקרים מסוימים, כמו מעל פינת האוכל, אין צורך בתכונות אלו. זה הרבה יותר כבד מרוב עיצובי הביתן בחצר האחורית, אבל אם זה מה שאתה מחפש, זה מה שאתה צריך.

המפרשים שלו עשויים מפוליאתילן בצפיפות גבוהה, החוסם קרני UV, וזמינים בתריסר צבעים, כך שתוכלו להתאים את הגינה או הריהוט שלכם בגוונים. אם אתה לא רוצה לקפוץ לגג, אבל עדיין רוצה אפשרות מוצלת, אז גזיבו נשלף הוא פשרה טובה.

הוא גם קל משקל ורב-תכליתי, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת עבור כל מי שמחפש להשתמש בו במספר מיקומים או באתרים ארגוניים. פרגולות, מבנה אדריכלי חשוב, מורכבות מקורות, קורות ועמודים וניתנות להצמדה או ניתוק מהבית. הבד של החופה עצמו עמיד בפני UV, מעכב אש ודוחה מים, מה שהופך את הביתן הזה לאופציה מצוינת עבור אזורי מנגל או ג'קוזי. ניתן להרכיב את הגזיבו הקטנים עד הבינוניים שלנו על ידי שני אנשים תוך פחות מיום, גם אם הם מיוצרים בהתאמה אישית.

פרגולות

הוא בדרך כלל זול יותר ממבנה עצמאי מכיוון שלדגם המצורף יש רק שני עמודי תמיכה במקום ארבעה. המגוון שלנו כולל גזיבו בגדלים וסגנונות שונים, שכל אחד מהם קיבל בממוצע ארבעה כוכבים ומעלה. רוב הפרגולות תומכות בעצמן, אם כי חלקן בנויות להצמדה לקיר הבית. המונחים פרגולה ופרגולה משמשים לעתים קרובות לסירוגין, אך פרגולה היא יותר מבנה המשמש לתמיכה בגפנים או להנחיית תנועת הולכי רגל בגינה.

הכנו גם סרטון עם עצות שימושיות כדי להפוך את הפרגולה שלך למהירה וקלה. השורה השנייה תוגדר באותו אופן, 10 רגל לפני השורה הראשונה. אם אתה נתקל בקשיים, יש מדריכים וסרטונים שימושיים באינטרנט עם טיפים והנחיות.