תפריט סגור

סוככי זרועות

הקדמה – מה הם סוככים?

סוכך הוא מבנה דמוי גג המותקן על הקירות החיצוניים של מבנים, ומספק הגנה מפני השמש והגשם. הם נמצאים על מבנים מסחריים כגון חנויות, מסעדות ובתי מלון.

ניתן לעצב סוככים בדרכים רבות ושונות בהתאם למיקומם ולמטרתם. הסוג הנפוץ ביותר של סוכך הוא הסוכך הנשלף או הנפתח אותו ניתן להחזיר ידנית או חשמלית כאשר אינו בשימוש. אלה נמצאים בדרך כלל על מבנים מודרניים יותר שבהם האסתטיקה חשובה.

סוכך הוא סוג של כיסוי גג המוצמד בדרך כלל לקיר החיצוני של הבניין וניתן להחזיר אותו, להאריך או לסובב אותו. הוא עשוי בדרך כלל מקנבס, ויניל או פוליאסטר ומגן על החלון מאור שמש ישיר.

השימוש בסוכך מתוארך לתקופות קדומות כאשר אנשים השתמשו בו כדי לספק צל מהשמש על מנת לשמור על קור רוח.

ברומא העתיקה, סוככים שימשו אזרחים עשירים כהגנה מפני אור שמש וגשם עזים. הם שימשו גם בימי הביניים להגנה מפני שלג.

איך נוצרו סוככי נשק והיתרונות השונים שהוא מציע.

סוככי זרועות נוצרו כדי לספק הגנה מפני גשם, רוח ושמש. הם מסוגלים לעשות זאת על ידי חסימת קרני השמש ומי הגשם.

סוכך הזרועות בנוי מזרוע שמתחברת לבית ומלוח בד התלוי ממנו למטה. לוח הבד עשוי בדרך כלל מקנבס או ויניל.

סוכך הזרועות הומצא בשנת 1887 על ידי שני אחים, ויליאם וג'יימס לאטה. הם עבדו על דרכים לשמור על אנשים יבשים מחוץ לביתם במזג אוויר גרוע במשך שנים לפני שהם סוף סוף הגיעו לזה.

סוככי הזרועות הראשונים נוצרו בסוף המאה ה-19 על ידי שני גברים שחיפשו דרך קלה יותר להצל על חלונותיהם. האנשים האלה, וויליאם ס. סמית' וג'ון ל. ריי, היו נחושים למצוא פתרון שיאפשר להם יותר שליטה על כמות האור הנכנסת לבתיהם.

מאז, סוככי זרועות המשיכו להתפתח ולהציע לבעלי בתים יתרונות רבים יותר מאי פעם. לדוגמה, הם עשויים כעת מחומרים המספקים בידוד טוב יותר והגנה מפני קרני UV תוך שהם עדיין קלים מספיק כדי להוריד אותם בקלות.

כיצד לבחור את הסוכך המתאים עבור הבית או העסק שלך

סוכך הוא חלק חשוב מהבניין המסחרי או בית המגורים שלכם. זה מגן עליך מפני השמש והגשם, וזה גם מוסיף ליופי של הנכס שלך. ישנם מספר גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון בעת בחירת סוכך לבניין שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא גודל הבניין שלך. אתם רוצים לוודא שהסוכך יהיה גדול מספיק עבור הנכס שלכם. הדבר הבא שאתה צריך לחשוב עליו הוא האם אתה רוצה חופה פתוחה או סגורה. חופה סגורה תגן מפני גשם אך היא לא תגן מפני אור השמש, בעוד שחופה פתוחה תגן מפני גשם ואור שמש, אך היא לא תציע הגנה מפני רוח או חלקיקי אבק.
למידע נוסף בתחום של סוככי זרועות וn-aluminum.co.il נא להעיף מבט ב- n-aluminum.co.il

אתה גם צריך לחשוב היכן בנכס אתה רוצה להתקין את הסוכך מכיוון שחלקים שונים של הנכס שלך עשויים לדרוש סוגים שונים של הגנה מפני תנאי מזג אוויר כגון רוח, חלקיקי אבק וכו'

היתרונות של הוספת גגון לבית או לעסק שלך

סוככים הם חופה שמוצמדת לחלק החיצוני של הבית או העסק שלכם. הם משמשים להגנה מפני גשם, שלג ושמש.
למידע מורחב בתחום של סוככי זרועות ופרגולות אלומיניום במחיר מעולה יש לגלוש לאתר n-aluminum.co.il

ניתן להצמיד סוככים לחלק הקדמי או האחורי של הבית שלך. ניתן להתקין אותו גם בצד הבית. ישנם דגמים מסוימים המיועדים לשימוש מסחרי ואחרים לשימוש מגורים.

גגון לא רק יגן עליך מפני פגעי מזג האוויר אלא הוא גם יעניק לבית או לעסק שלך משיכה רבה יותר. היא תיצור אווירה מזמינה לאורחים וללקוחות כאחד.

סוככים הם דרך מצוינת להוסיף צל והגנה למרפסת. הם גם אופציה מצוינת עבור אנשים שרוצים להגן על גג המתכת שלהם מפני השמש והגשם.