תפריט סגור

חופשה באמסטרדם

זה תלוי במספר גורמים שונים, כולל סגנון הנסיעה שלך, זמן השנה בו אתה מבקר והאם אתה טס פנימה או החוצה. לצורך מאמר זה, אני מציע סיור בן שבוע, 7 ימים ו -6 לילות באמסטרדם. אמסטרדם היא עיר גדולה וקל לבלות שבוע שלם בחקר שכונותיה, במיוחד אם אתם מעוניינים במוזיאונים ובגלריות הרבות שלה.

אמסטרדם

היא הבירה ויעד התיירות הפופולרי ביותר בהולנד. היא מפורסמת בתעלותיה החוצה את העיר, ובזכות ההיסטוריה העשירה שלה, התרבות המעניינת והאווירה הליברלית הפונה לכל סוגי המטיילים. העיר מעניינת עבור מטיילים רבים המעוניינים לחקור את המוזיאונים והאטרקציות של העיר.

עם 60 קילומטרים של תעלות ומעל 7,000 בניינים מהמאה ה -18

אמסטרדם היא אחד ממרכזי הערים השמורים ביותר באירופה והשתנה באופן דרמטי מאז ימיו של רמברנדט. הארכיטקטורה מגשרת בין מחזור ותרבות ומסייעת לאזור המטרו לשמור על כשרון העיר הקטנה, למרות היותה העיר הגדולה במדינה והמרכז הפיננסי. ביקור באמסטרדם צריך לכלול גם לפחות טיול צדדי אחד באזורים הכפריים. בעת ביקור בעיירה קטנה מחוץ לעיר, מטיילים יכולים לחוות את עונת הצבעונים, לבקר בטחנות הרוח הפופולריות בהולנד ולחקור קהילות מקומיות ידידותיות ומסבירות פנים.

אמסטרדם היא עיר שקשורה למים וגדלה סביב תעלותיה ואילוף האמסטל. התעלות יפה לראות באמסטרדם באמצעות סירה.

במהלך השנים ביקרתי באמסטרדם פעמים רבות מכפי שאני יכול לספור (אני אגוז מתמטי)

ביליתי אינסוף שעות בעיר, התיידדתי עם המקומיים ובאמת נכנסתי לעור. אני אוהב את מבני הלבנים, את קו הרקיע הפתוח, את ההיסטוריה העשירה ואת היחס הנינוח וחסר הדאגות לחיים.

מדינות מרתקות כמו אירלנד

אנגליה, צרפת והולנד עומדות לרשותכם עם חבילות נופש בהתאמה אישית. התחל בדבלין, מתפוצץ במסורת ונוף מלכותי, טס ללונדון, עיר שוקקת חיים עם קניות ותרבות נפלאות, קח רכבת לביקור בפריס, עיר אור רומנטית או אמסטרדם, עיר מגוונת ועשירה בהיסטוריה על מזח תעלה. חבילות נופש פופולריות מדגישות את הביקור האידיאלי באמסטרדם: עיר הידועה בסובלנות ובמגוון, עם מוזיאונים המדגישים את קבלתה של כל האמונות, רובע אור אדום ידוע לשמצה המגלם את עמדתה המתקדמת, ברצלונה, המשלבת בין מורשת תרבותית ייחודית למיטב האופנה. , אדריכלות, סגנונות אוכל ומוסיקה, ובילוי טוב בעיר תוססת על הדופק של הזמן, או איביזה, אי מסיבות אי עם חופים נהדרים וחיי לילה תוססים.

לא גדול באמסטרדם מצלם עובדי מין מחלונותיהם. אטרקציות פופולריות אחרות כוללות את בית אנה פרנק, מוזיאון הרייקס ומוזיאון ואן גוך. בכל הנוגע לנוף, אמסטרדם מפורסמת בתעלותיה, שניתן לרכוב עליהן.

אם אתם רוצים ליהנות מפיקניק, בקרו בפארק Vondelpark הפופולרי בחלק הדרומי של מרכז העיר. תיירים רבים נמשכים לאמסטרדם בגלל שהיא כל כך שונה, אך חשוב לציין שלא כל הגברים והנשים העובדים בה הם הולנדים.
למידע מורחב על חופשה באמסטרדם עליך לגלוש לאתר netherlands.co.il

רובע האור האדום של אמסטרדם

הוא אטרקציה תיירותית פופולרית. מבקרים בעיר מגיעים לעתים קרובות לראות את העיר העתיקה. בשנים האחרונות אנשים רבים עברו לכאן מכיוון שזה זול ומגניב, נפתחו שווקים ומסעדות ושוממות תעשייתיות ותיקות רבות הוחזרו לשימוש הציבור. בעיר מודרנית זו תוכלו למצוא את טחנות הרוח והצבעונים האייקוניים המאפיינים את האזור.

הארמון המלכותי

כיכר דומיננטית זו שימשה בעבר כבית העירייה, וחזיתה הקלאסית ופסליה היפים נועדו לפאר את העיר אמסטרדם ואת ממשלתה. מוזיאון ואן לון – בית תעלה בן שתי קומות משנת 1672, הממוקם על קייזרגראכט באמסטרדם. היא הייתה בבעלות משפחת הסוחרים העשירה ואן לונס, שבנתה אוסף אמנות יפהפה.

ליידספליין התוסס והצבעוני באמסטרדם

הוא מרכז חיי לילה פופולרי ואטרקציה של העיר עם מסעדות, מועדונים, בתי קפה, בתי קולנוע ותיאטראות רבים באזור. הירדאן משדר אווירה תוססת עם רחובות צרים, תעלות ציוריות, בתי קפה חומים, גלריות אמנות וחנויות ייחודיות. במהלך החופשה תוכלו ללכת לאיבוד בטיול נעים ברחובות המקסימים המחברים בין שלוש התעלות המרכזיות של אמסטרדם.