תפריט סגור

אוהל להשכרה

במאמר זה תלמדו הכל אודות השכרת אוהל לחתונות ואירועים אחרים ובמאמר זה אנו מכסים את הצעדים החשובים ביותר שיעזרו לכם לשכור את אוהל המסיבות המושלם במחיר המושלם.

אם אתם מחפשים מקום, עליכם לשקול את מחיר האוהל אם המקום אינו מציע מתקנים פנימיים. המחירים משתנים ממקום למקום, וכך גם גודל המקום ומספר המשתתפים, כמו גם תנאי מזג האוויר.

לפעמים זוגות בוחרים בתאורה, אך זכרו שאם תספקו אורות משלכם, חברת האוהלים תתקין אותם ותצטרכו להביא אותם לשם לפני שתורידו אותם. אתה רק צריך לוודא שהם לא נתלים וכי אתה צריך להסיר אותם אם אתה רוצה לפרק את האוהלים!

חשוב לקחת בחשבון גם את איכות האוהלים המועמדים להשכרה, כמו גם את מיקום האירוע שלכם. לחברות מסוימות יש גם ניסיון, מקצועיות ומומחיות שיעזרו לכם לבחור את אוהל ההשכרה המתאים לאירועים שלכם.

אם יש לך שאלות או חששות לגבי בעלות או השכרת אוהל מסיבות

אנא השאיר תגובה למטה או התקשר אלינו למספר 0525602602 צוות האירועים האולטימטיבי שלנו יעזור לכם למצוא את כל פריטי המסיבות הדרושים לכם בכדי להבטיח שהמסיבה, הנשף, קבלת הפנים או האירוע שלכם במיניאפוליס יתנהלו בצורה חלקה ועם ציפיות גבוהות. אנו יכולים לעזור לכם בכל דבר, החל בתיק גב ועד תרמיל ואפילו אוהל בגודל מלא לאירוע שלכם.

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות השכרה המעוניינות לקנות אוהל חתונה להשכרה ללקוחותיהם. רבות מחברות ההשכרה הללו פונות אלינו אם הן מחפשות אוהל בגודל מלא לחתונות או לאירועים.

יש לנו סוגים רבים של אוהלים למכירה, כולל אוהלים בהזמנה אישית, ואנחנו עוזרים לך לשים עליהם את היד על ידי יצירת אוהלים לפי המפרט שלך.
למידע נוסף בנושא של השכרת ציוד לאירועים ואוהל להשכרה נא לבקר ב- idans.co.il

מגוון כל אוהלי ההשכרה שלנו כולל את כל אלו שניתן להתקין על ידי צוות עשה זאת בעצמך

ואנו מציעים צוות ידידותי ומקצועי שיקים ופרק את האוהל שלך עבורך. חופות ואוהלים הם האפשרויות היחידות לפתיחה עצמית, כך שהם קלים להתקנה ואחת מאפשרויות האוהל הראשונות והיחידות להשכרה. לפעמים, עם זאת, אפשר לדמיין את אי הנוחות שהיא תגרום לאלו הנוסעים ללא אוהל להיעלם מהאוהל. אוהלי החורף שלנו מוצעים עם אוהל מסגרת, כך שלא תצטרכו לשים ערימות באדמה כדי לעגן אותו. הקוטב המרכזי יורד מהאוהל המרכזי והאוהל משוקלל כדי להקל עליו להתקין אותו על בטון ולישון בנוחות רבה יותר.

אנחנו לא ממליצים לקחת את האוהל הבא מכיוון שתמיד עדיף שיהיה לכם קצת יותר מקום

אבל אם האוהל שלכם הוא אוהל תרמיל עם תרמיל קטן או תרמיל קטן, אנו ממליצים לכם ללכת עם הבא שלנו אוֹהֶל. אם יש לך יכולת מסוימת, אתה יכול לצפות למצוא הרבה יותר מקום ומרחב בחלק האחורי של האוהל לישון.

לאוהל מרובע תהיה תקרה גבוהה יותר שלא רק נראית טוב יותר, אלא גם שומרת עליו קריר יותר. 40-60% מהאוהלים יהיו בעלי תקרה גבוהה יותר מאשר אוהל 40-50% מרובע עם תקרה גבוהה.

אוהלים הם אידיאליים לאירועים בחיק הטבע כמו קמפינג

טיולים רגליים, טיולי אוהלים או ספורט. לספקי השכרת האוהלים של ביג טי יש מגוון רחב של אוהלים להשכרה באתר שלהם. זה יהיה מושלם, כי בעוד שאתה יכול לרוץ ולשכור אחד, ישנם גם אוהלים למסיבות, חתונה ואירועים.

רוב האנשים שבוחרים אוהל מסוג זה עושים זאת משום שהוא נראה קלאסי מבחוץ אך אין מוט פנימי הנראה מבפנים

בעוד אוהלי מוט מציעים גבהים גבוהים בתקרה, אוהל המסגרת נבחר לאירועי חורף מכיוון שהמיקום לרוב נמצא על משטח מרוצף והבעלים אינו רוצה לקדוח אליו חור באמצע החורף.

לאוהל ערך מוסף בימי החורף

אך קיבלתי כמה פניות לגבי השכרת פטריות חימום  באוהלים. אחת התמונות בגלריית תמונות זו אינה מציגה את אוהל החימום במרפסת, אך היא מביאה תנור אוהל אמיתי. אם אתה מתחתן בעונה קרירה, אתה יכול לשכור אוהל עם תנור וטרמוסטט לחימום האוהל שלך, פשוט מומלץ לחמם את האוהל