תפריט סגור

קייטרינג לחברות

מבוא לקייטרינג לאירועי חברה

קייטרינג לאירועי חברה הוא עסק גדול. באחריותם של מתכנני האירועים לוודא שהם נותנים שירות טוב ללקוחותיהם. הם צריכים לדאוג להיבטים רבים של האירוע מתחילתו ועד סופו וזה כולל קייטרינג.

אירוע חברה יכול להיות כל דבר, החל מפגישה קטנה עם אנשים בודדים, וכל הדרך ועד לכנס בינלאומי עם אלפים משתתפים. הקייטרינג לאירועים אלו ישתנה מאוד בהתאם למי שמגיע ולמה הם מצפים.

השלב הראשון בקייטרינג לאירועי חברה הוא ההחלטה איזה סוג אוכל תרצו להגיש באירוע שלכם. ישנם סוגים רבים ושונים של מאכלים, החל מארוחות ערב רשמיות לשבת, מזנונים מזדמנים, או אפילו אוכל רחוב כמו נקניקיות או טאקו. כדאי לבחור את סוג האוכל לפי מי ישתתף ואיזו אווירה תרצו באירוע שלכם.

קייטרינג הוא חלק חשוב בכל אירוע חברה. זו יכולה להיות הפסקת קפה פשוטה במהלך הבוקר לארוחת ערב בופה מפוארת בערב. שירות הקייטרינג שתבחרו יהיה תלוי בסוג האירוע שאתם מארחים, התקציב שלכם והמיקום שלכם.

ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג שיכולים לתת מענה לאירועי חברה. כמה דוגמאות כוללות:

– קייטרינג מסורתי המספק את כל האוכל והשתייה

– קייטרינג בסגנון מזנון המספק מגוון של מאכלים חמים וקרים

– מתכנן אירועים שיכול לדאוג להכל מתחילתו ועד סופו

מהו קייטרינג וכיצד הוא יכול לעזור לחברה שלך?

ניתן להגדיר קייטרינג כמתן מזון ומשקאות ללקוחות, בדרך כלל באירוע או בכנס. חברות קייטרינג נשכרות לרוב על ידי תאגידים כדי לספק מזון ומשקאות לפגישות עסקיות, כנסים וסמינרים.

ישנם יתרונות רבים בהזמנת חברת קייטרינג לאירוע או כנס שלכם. היתרון הברור ביותר הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי בישול או הכנת אוכל לאורחים שלך. זה יפנה לך ולצוות שלך זמן להתמקד במשימות חשובות אחרות שיש להשלים לפני תחילת האירוע.

קייטרינג הוא חלק חשוב בתעשיית האירוח וזה שירות שיכול לעזור לחברה שלך. קייטרינג יכול להיות פתרון מצוין לארוחת צהריים עסקית, ארוחת צהריים חברה או ארוחת ערב.

היתרונות והחסרונות של לאכול בחוץ באירוע חברה משלך

בעבר, קייטרינג תאגידי היה הכרח עבור רוב החברות. עם זאת, בשנים האחרונות חל שינוי באופן שבו חברות רואות את האירועים שלהן. כיום, תאגידים רבים בוחנים דרכים לצמצם עלויות ולהגביל את הבזבוז. אחת הדרכים שבהן הם עושים זאת היא על ידי מתן אוכל שמתבשל במקום וקייטרינג לאירועים שלהם.

היתרונות של קייטרינג לאירוע משלך כוללים: אוכל איכותי יותר, עלויות נמוכות יותר ופחות בזבוז. החסרונות של קייטרינג לאירוע משלכם כוללים: זמן רב יותר כאשר אתם מתכננים את האירוע וקשה יותר להכיל מגבלות תזונתיות עבור אלו עם אלרגיות או צרכים תזונתיים אחרים.
למידע בנושא של קייטרינג לחברות כדאי לבקר באתר noycate.co.il

לאכול בחוץ באירוע חברה משלך אולי נראה כמו רעיון טוב בתיאוריה, אבל בפועל זה יכול להיות אסון.

היתרונות:

– אתה יכול לשלוט בתפריט ובאיכות המזון.

– אתה יכול לחסוך כסף בכך שלא תצטרך לשכור קייטרינג חיצוני.

– תהיה לך יותר שליטה על התקציב מכיוון שאינך משלם עבור צוות נוסף.

הרמאים:

– האוכל לא תמיד יהיה מה שאתה רוצה או מצפה שיהיה.

– אורחים ירגישו לעתים קרובות שהם אוכלים במסעדה עם אוכל מוזר שהם לא יודעים איך להזמין ממנו או לאכול.

5 דרכים מוכחות לחסוך בעלויות קייטרינג כשאתה מארח אירוע משלך

הצעד הראשון בחיסכון בעלויות הקייטרינג הוא הצבת ציפיות ריאליות. אם אתם מארחים אירוע גדול, אז לא סביר שתצליחו להגיש ארוחה בפחות מ-1,000$.

השלב הבא הוא לתכנן מראש ולוודא שיש לכם את סוג האוכל המתאים לאירוע שלכם. קייטרינג בסגנון מזנון עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר שלך אם אתה מתכנן להחזיק מספר רב של אנשים באירוע שלך.

הדרך השלישית לחסוך כסף היא לברר את המדיניות של חברת הקייטרינג לפני שאתם מזמינים אותם לאירוע שלכם. חברות מסוימות יציעו תעריפים מיוחדים או הנחות אם תשלם מראש עבור השירותים שלהם במלואם או תזמין מספיק זמן מראש.

הדרך הרביעית לחסוך כסף היא לשאול את החברה על מדיניות הביטולים שלהם ומה הם גובים אם יש שינויים כלשהם שנעשו לאחר הזמנתם לאירוע. זה יכול לעזור לחסוך כסף מכיוון שחברות רבות גובות יותר אם הן צריכות לבטל ברגע האחרון או לבצע