תפריט סגור

סקולפטרה

הקדמה: מהי סקולטרה?

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש להגדלת פנים. הוא עשוי מחומצה לקטית פולי-L, שהיא פולימר מתכלה.

Sculptra קיימת מאז 1997 והיא אושרה על ידי ה-FDA לשימוש בארצות הברית. הוא פותח בצרפת על ידי שני רופאים שחיפשו ליצור חומר מילוי להזרקה שיהיה פחות פולשני מסיליקון וחומרי מילוי אחרים בשוק באותה תקופה. Sculptra מכיל סידן הידרוקסילאפטיט, הממריץ את ייצור הקולגן ועוזר להחזיר נפח לאזורים שבהם הוא אבד עקב הזדקנות או ירידה במשקל.

הליך מתן Sculptra אורך בדרך כלל כ-10 דקות ואין מחטים מעורבות. הטיפול מותאם אישית לכל מטופל בהתאם לצרכיו, אך בדרך כלל כולל הזרקת טיפולים פרטניים לאזורים ספציפיים בפנים כגון לחיים, קפלי נזולה (הקמט מהאף לפה),

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש להשבת נפח לעור ולתיקון קמטים וקפלים בפנים בינוניים עד חמורים.

ישנן תופעות לוואי רבות הקשורות ל- Sculptra, חלקן קלות כמו כאב, גירוד או חבורות. אחרים יכולים להיות חמורים יותר כמו זיהום או תגובות אלרגיות. חלק מהאנשים דיווחו על נפיחות, חוסר תחושה ואדמומיות בפנים לאחר ההזרקה.

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש להשבת נפח לעור ולתיקון קמטים וקפלים בפנים בינוניים עד חמורים. זה לא מחזיק מעמד כמו חומרי מילוי אחרים מכיוון שהוא מתפרק לרכיבים טבעיים עם הזמן כאשר הוא מוזרק לעור.

מבוא: מהי סקולטרה וכיצד היא פועלת

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש לשיפור מראה הקמטים והקפלים בעור.

Sculptra הוא חומר מילוי עור העשוי מחומצה פולי-L-לקטית (PLLA), שהיא חומר סינטטי שאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי לשימוש בניתוחים קוסמטיים. הוא נמצא בשימוש למעלה מ-20 שנה ונחשב לאחד מטיפולי ההזרקה הפופולריים ביותר לקמטים וקפלים בפנים.

ההליך נמשך כ-30 דקות, ובמהלכן מוזרק Sculptra לקפלים או קמטים עמוקים על מנת לטשטש קמטים ולהחליק קווים על פניך. ניתן להשתמש ב- Sculptra גם למילוי אזורים שקועים בפנים כמו מתחת לעיניים, לחיים או שפתיים שאיבדו נפח עקב הזדקנות או ירידה במשקל. ניתן לחזור על ההליך כל שישה חודשים במידת הצורך.

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש לשיפור מראה קמטים, קפלים וצלקות בפנים. זהו חומר מילוי זמני המוזרק לעור כדי להוסיף נפח וצורה.

היתרון העיקרי של הטיפול ב- Sculptra הוא שניתן להחזירו בהזרקת היאלורונידאז. הפיכות זו הופכת אותו לטיפול מצוין עבור אנשים שאינם בטוחים לגבי ההחלטה שלהם או שרוצים לנסות טיפולים אחרים קודם.

Sculptra אושרה על ידי ה-FDA בשנת 1999 ומאז נעשה בה שימוש מוצלח. זה עוזר בשיפור המראה של קמטים, קפלים וצלקות בפנים.

הוא משמש כבר שנים רבות כאחד מחומרי המילוי העוריים הפופולריים ביותר באמריקה

התוצאות של קבלת טיפול סקולטרה

Sculptra הוא סוג של חומר מילוי להזרקה המשמש לשיפור מראה הקמטים והקפלים בעור. הוא מורכב מחומצה פולי-L-לקטית, המגרה את ייצור הקולגן בעור.

הזריקות ניתנות בסדרת טיפולים, עם מרווח ביניהן. מספר הטיפולים תלוי בעומק הקמטים וכמה נפח צריך להוסיף לעור. התוצאות יכולות להימשך עד שנתיים, ולכן חשוב שהמטופלים יעמדו בלוח הזמנים של הטיפולים שלהם.

טיפול הסקולפטרה הינו טיפול לא כירורגי להזרקה המשמש למילוי קמטים וקפלים בעור. זה אושר על ידי ה-FDA לשימוש מאז 2002.

מאמר זה יבחן את התוצאות של קבלת טיפול ב- Sculptra, כולל הדרך הטובה ביותר להשתמש ב- Sculptra ותופעות לוואי אפשריות בשימוש זה.

כמה זמן נמשכות התוצאות?

Sculptra הוא טיפול מילוי עורי המשמש לשיקום אובדן נפח בעור. חומר מילוי זה עשוי מחומצה פולי-L-לקטית והוא אושר על ידי ה-FDA כטיפול בטוח ויעיל לקמטים. התוצאות של טיפול זה מחזיקות מעמד לאורך זמן, אך הן משתנות גם בהתאם למספר גורמים כגון גיל, סוג העור, ייצור טבעי של קולגן ועד כמה המטופל מטפל בעור שלו לאחר ההליך.

התוצאות יכולות להימשך בכל מקום בין 6 חודשים לשנתיים בהתאם לגילו של האדם ולמידת הטיפול שלו בעור לאחר ההליך.

Sculptra הוא חומר מילוי עורי המשמש לטיפול בקמטים וקמטים בפנים.

התוצאות של טיפולי Sculptra יחזיקו מעמד עד שנתיים. התוצאות אינן קבועות, אך ניתן לשמור עליהן באמצעות טאצ'-אפים קבועים כל שישה חודשים.