תפריט סגור

מנעולן להיות

פרק 1- למה להיות מנעולן?

מהי מנעולנות?

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים המתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מנעולים ואמצעי אבטחה נוספים. הם נקראים גם מנעולנים, טכנאי מנעולים או כספות.

יש הרבה סיבות להיות מנעולן. הנה כמה מהם:

– אתה יכול לעבוד בשביל עצמך – אתה יכול לעבוד בחברה – תהיה לך שכר טוב – יהיה לך ביטחון תעסוקתי – הכישורים שלך תמיד יהיו מבוקשים – תמיד יש משהו חדש ללמוד
למידע נוסף על מנעולן להיות באפשרותך להעיף מבט ב- manolan1.co.il

מנעולנות היא בחירת מקצוע מעניינת. זה מקצוע שקיים כבר מאות שנים, ואנשים תמיד הוקסמו מעולם המנעולים. במאמר זה, אפרט כמה מהסיבות שבגללן כדאי לשקול מנעולנות כבחירת הקריירה שלך.

הסיבה הראשונה להיות מנעולן היא כי מדובר בענף צומח שזקוק לעובדים מיומנים יותר כל הזמן. המשמעות היא שאם אתם מחפשים עבודה שבה תוכלו להיות בטוחים שתעסוקה קבועה, אז מנעולנות עשויה להיות האופציה המושלמת עבורכם.

מבוא

יש הרבה אנשים שרוצים ללמוד איך להיות מנעולן. זוהי בחירה מצוינת בקריירה עבור אלה בעלי נטייה מכנית, והיא טובה גם עבור אלה שרוצים לעבוד עם הידיים.

מנעולנים אחראים על התקנה ותיקון של מנעולים, מפתחות ומערכות אבטחה. הם גם עוזרים לאנשים להיכנס חזרה לבתיהם או לרכבם כאשר הם איבדו את המפתחות שלהם או שהמכונית לא מתניעה. הביקוש למנעולנים הולך וגדל בשנים האחרונות עקב העלייה בשיעורי הפשיעה באזורים עירוניים.

להיות מנעולן זה לא קל כמו שזה נראה. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שעושים את הצעד הראשון.

ישנן דרכים רבות ושונות להפוך למנעולן, אך רובן דורשות שתהיה בן 18 לפחות ובעל תעודת בגרות או GED. תצטרך גם לעבור בדיקת רקע ולספק הוכחה למספר הביטוח הלאומי או ה-ITIN שלך. לאחר שעברת את כל השלבים הללו, תצטרך להשלים תוכנית חניכה במדינה שבה אתה גר.

פרק 3- כמה זמן לוקח להפוך למנעולן מוסמך?

יש הרבה תפיסות שגויות לגבי הפיכתם למנעולן. אחד הנפוצים ביותר הוא שאתה צריך להיות אומן אמן כדי להיות כזה. האמת היא שכל מה שאתה צריך זה את ההכשרה וההסמכה הנכונות.

משך הזמן שלוקח להפוך למנעולן מוסמך משתנה בהתאם למקום שבו אתה נמצא בעולם, איזה סוג של תוכנית הכשרה אתה לוקח, והאם יש לך ניסיון קודם בתחום או אין.

הזמן הממוצע שלוקח להשלים תוכנית הסמכת מנעולן בצפון אמריקה הוא כארבעה חודשים, בעוד שלוקחים התלמדות יכולים בדרך כלל לסיים תוך שלושה חודשים.

להיות מנעולן היא קריירה במשרה מלאה הדורשת לפחות השכלה פורמלית כלשהי. קורס מנעולן יכול להימשך בין 6 ל-12 חודשים, ועלות הקורס משתנה בהתאם לסוג ההכשרה של מנעולן שבוחרים.

עלות קורסי מנעולן משתנה בהתאם לסוג ההכשרה וההסמכה. קורסי מנעולן יכולים לנוע בין $1,000 ל-$4,000, כאשר המחיר הממוצע נע סביב $2,500 לקורס של 6 חודשים.

פרק 4- כמה כסף ארוויח כמנעולן?

מנעולן הוא מומחה בתחום האבטחה המתמחה בתכנון, התקנה ותיקון מנעולים.

ניתן לחלק את עבודתו של מנעולן לשתי קטגוריות עיקריות: מסחר ומגורים.

מנעולנים מסחריים נשכרים על ידי עסקים להבטחת רכושם ונכסיהם. מנעולנים למגורים נשכרים בדרך כלל על ידי בעלי בתים כדי להתקין מנעולים חדשים או לתקן מנעולים שבורים.

עם זאת, עבודתו של מנעולן אינה מוגבלת לשתי הקטגוריות הללו. מנעולן עשוי להיקרא גם להתקין מערכות מנעולים ברמת אבטחה גבוהה עבור חברות גדולות או סוכנויות ממשלתיות; לעצב פתרונות אבטחה מותאמים אישית עבור אנשים בעלי הון גבוה; או אפילו ללמד אנשים כיצד להגן על עצמם מפני הפיכתם לקורבנות של פשע.

מנעולנים מרוויחים כ-36,000 דולר

מנעולן הוא אדם המתמחה בהתקנה, תיקון ופתיחה של מנעולים. זה לא מקצוע שתמיד נדרש מאנשים. זה יכול להיעשות כהמולה צדדית או כעבודה נוספת כדי להרוויח קצת כסף נוסף. השכר למתחילים לא כל כך גבוה והם יכולים להשתנות בהתאם למיקומו, הניסיון והכישורים של המנעולן. העלות של הפיכתו למנעולן משתנה ותלויה כמה זמן אתה רוצה להשקיע בלימוד על זה לפני שאתה מתחיל להרוויח כסף.